Targi turystyczne Tour Salon 2016

Zarząd Koła weźmie udział w konferencji organizowanej w ramach Targów turystycznych Tour Salon 2016 – Targi Regionów i Produktów Turystycznych. Same targi odbędą się w dniach 12-14 luty 2016 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Temat przedmiotowej konferencji – Czy turystyka rowerowa może być markowym produktem turystycznym w Polsce?

Data wydarzenia: 13 luty 2016 r.
Miejsce: Tour Salon, Poznań (Pawilon 7).

Program konferencji obejmuje: informację o szlaku Kraków-Morawy-Wiedeń czyli Greenway tzw. szlak dziedzictwa przyrodniczo-kulturowego tworzony w oparciu o sieć tras rowerowych, pieszych, wodnych, konnych; wykorzystanie transportu publicznego dla turystyki rowerowej, promowanie szlaku Green Velo czy ocena zagrożeń rozwoju turystyki rowerowej.

To tylko kilka tematów przygotowanych wystąpień w panelu informacyjno-naukowym. Przewidziana jest również dyskusja i wymiana poglądów. Na konferencję zaproszeni są prelegenci z zagranicy jak i naszego kraju.

Zarząd ocenia, iż rozszerzą się potencjalne możliwości nawiązania kontaktów z innymi podmiotami zajmującymi się profesjonalnie turystyką rowerową. Zebrane doświadczenie i wiadomości pozwolą kreować właściwą politykę w zakresie turystyki rowerowej połączonej z biznesowymi rozwiązaniami. Po raz pierwszy zaprezentujemy swój materiał promocyjny o Kole. Przygotowane foldery roześlemy do wszystkich podmiotów współpracujących z nami oraz nowych z którymi zamierzmy taką współpracę nawiązać.

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz