Podwójne Święto …

11 października2020 odbył się JRR z MOSiR Przeworsk i jednocześnie zgodnie z decyzją Prezesa PKTR „Leliwa” Pana Michała Machaja rajd z okazji X-lecia Koła. Była to przemyślana decyzja i słuszna bo aktualnie nie ma możliwości zorganizowania żadnej imprezy. Po raz kolejny Prezes PKTR „Leliwa” przewidział prawdopodobieństwo wystapienia utrudnień i wykazał się dalekowzrocznością.

Tak więc 11 października świętowały dwa podmioty: MOSiR Przeworsk – 45 lecie oraz PKTR „Leliwa” X-lecie. Można powiedzieć, iż obie daty świadczą o wartości i sile członków którzy przynależą do poszczególnych podmiotów. Jak rajd wykazał łączą nas rowery i wspólna pasja.

To był trudny sezon z dużymi obostrzeniami w zakresie epidemicznym. Oficjalnych rajdów ujętych w Harmonogramie przeprowadzono tylko kilka. Niestety sytuacja wymusiła, że nie mogliśmy być u naszych partnerów zagranicznych na ich imprezach: OP Velo Strijki, Stowarzyszenie Rowerowe Mukaczewo (oba na Ukrainie) oraz naszych kolegów z Czech – PTTS Beskid Śląski. Mamy nadzieję, że nowy sezon 2021 pozwoli na komunikację i integrację międzynarodową.

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz