Skrzyszów już za nami …

Kilku członków RTR, a naszych kolegów po fachu, postanowiło tradycyjnie dotrzeć do Skrzyszowa dzień przed rajdem aby przedyskutować trasę i sposób zabezpieczenia skrzyżowań mających wpływ na bezpieczeństwo kolumny rowerzystów. Korzystaliśmy z zakwaterowania w Hotelu „Rajski Ogród”.
Zgodnie z Harmonogramem Zamierzeń 26 września br. odbył się RLP – to już IX edycja tej znakomicie przygotowanej imprezy. Pilot KR Pan Tomasz Nalepa (Prezes RTR) wyznaczył funkcyjnych oraz LGK RD opartą głównie na doświadczonych członkach PKTR „Leliwa”. Następnie został udzielony instruktaż dla wszystkich uczestników RLP.
  Pogoda była dobra jak na wrzesień. Kolumna zatrzymała się na jeden postój na którym wydano napoje przed właściwym celem RLP którym była Cyziówka. Gdy dotarliśmy do miejsca odpoczynku tradycyjnie wydana została zupa regeneracyjna a po skończonym posiłku udaliśmy się na wystawę starych motocykli. To była niespodzianka ponieważ organizator rajdu umożliwił jego uczestnikom obejrzenie tej wystawy za darmo. Zaraz po obejrzeniu wystawy sformowaliśmy kolumnę rowerową z LGK RD na początku i ruszyliśmy w drogę powrotną obierając za cel Hotel „Rajski Ogród”. Po przybyciu do rejonu docelowego RLP został rozwiązany, uczestnikom rajdu wydano pamiątkowe medale.
Organizator przygotował posiłek w tym potrawy z grila. Po posileniu się wzięliśmy udział w zawodach przygotowanych przez organizatora we współpracy ze stowarzyszeniami. Tutaj musimy pochwalić się świetnym wynikiem nasz kolega, członek RTR wygrał dwa konkursy strzeleckie: z łuku oraz broni pneumatycznej. Gratulujemy zajęcia pierwszego miejsca w tych konkursach Panu Dariuszowi Romanów. Zaś najstarzym uczestnikiem był Pan Edwar Krauz – Członek Honorowy PKTR „Leliwa”, który otrzymał również wyróżnienie.
Następnie nastapiła integracja, zabawa i dobry humor towarzyszyły nam cały czas.
W niedzielę członkowie RTR udali się rowerami do Rzeszowa. To już ich tradycja, iż przyjeżdżają do Skrzyszowa, jadą na trasie rajdu i wracają rowerami. Dodać należy, iż przejazd rowerzystów podczas RLP zabezpieczały dwa stowarzyszenia RTR i PKTR „Leliwa”. Atmosfera rajdu na zdjęciach.
Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz