Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

W sobotę o godzinie 19:00 w hali sportowej w Przeworsku wystartował 24-godzinny maraton na rowerze stacjonarnym, będący jednym z elementów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Cykliści jechali systemem sztafetowym zmieniając się co trzydzieści minut. Po dwudziestu czterech godzinach licznik zatrzymał się na imponującej liczbie 502,3 km. Prezes Tomasz Nalepa pragnie złożyć podziękowania dla wszystkich osób (członków stowarzyszenia oraz sympatyków jazdy na rowerze), które dołożyły swoją cegiełkę do osiągnięcia tego imponującego rezultatu. Za rok kontynuujemy oczywiście naszą akcję. Zawitamy jednakże w innej miejscowości, mając na celu promowanie aktywnego trybu życia oraz możliwość pozyskania potencjalnych nowych członków. Przypomnę, że rok wcześniej w Tryńczy podczas takiej samej akcji licznik wskazał 503 km.

Sponsorem inicjatywy kręcenia na rowerze stacjonarnym była firma NSB SPORT SERWIS, mieszcząca się przy ulicy Fredry 8 w Rzeszowie. Firma ta była również sponsorem nagród dla najbardziej aktywnych członków PKTR Leliwa w sezonie 2015.

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz