Reminescencje lipcowe

Miło sobie przypomnieć atmosferę na dwóch rajdach które doszły do skutku. 11 lipca – Rajd Ludzi Gór oraz 12 lipca – Dni Przeworska. Aktualna sytuacja nie sprzyja integracji oraz wspólnej zabawie i wyprawom rowerowym oficjalnie organizowanym. Wiekszość podmiotów które zabezpieczamy realizuje to w innej formie, np. rodzinnych wycieczek i dokumentacji fotograficznej przejechanej trasy przenosząc szereg warsztatów do Internetu lub odwołuje planowane imprezy. Dlatego też ważne jest aby pokazać jak można bezpiecznie zorganizować nieduże imprezy.

W Rajdzie Ludzi Gór wzięło udział 89 osób, przy pomocy Gminy Dubiecko, Straży Pożarnej i Policji oraz Koła Gospodyń Wiejskich w Piątkowej sprawnie i bez nieprzewidzianych przygód rajd się odbył, wszyscy uczestnicy otrzymali koszulki a główna nagrodę wygrał chłopiec – uczestnik rajdu.

Podobną frekwencję zanotowano w rajdzie z okazji Dni Przeworska. Nagrody ufundował organizator imprezy – MOSiR Przeworsk, był oczywiście też wydany posiłek dla uczestników rajdu.

RLG w Piątkowej – 11 lipca 2020

Na trasie rajdu  z okazji „Dni Przeworska” – 12 lipca 2020

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz