„Z kolejką za pan brat” czyli zakończenie sezonu 2019

Zarząd PKTR „Leliwa” informuje, że zakończenie sezonu 2019 planowane jest wspólnie z kolegami z RTR. Termin rajdu rowerowego „Z kolejką za pan brat” – 20 października 2019 r. Start rowerzystów – godz. 9.00 Rynek w Przeworsku. Odjazd kolejki – Wąski Tor Przeworsk ul. Lubomirskich 14 o godz. 10.00

W związku z decyzją Zarządu Powiatu Przeworskiego uruchomienie przejazdu kolejki wąskotorowej „Pogórzanin” podlega opłacie. W związku z powyższą decyzją prosimy uczestników którzy zgłoszą chęć udziału w imprezie (rowerzyści jak i sympatycy) o dobrowolny datek by Zarząd PKTR „Leliwa” mógł opłacić fakturę. Oba stowarzyszenia działają pro bono i w naszej historii jest to pierwszy przypadek opłaty z tytułu uczestnictwa w rajdzie.

Komunikat dla rowerzystów: prosimy o przygotowanie rowerów i ich przegląd techniczny przed rajdem aby były sprawne, teren zróżnicowany z dużą ilością podjazdów, nawierzchnia asfaltowa, odległość około 53 km. Przewidzieliśmy dwa postoje. Należy zabrać ze sobą odzież chroniącą od deszczu w razie załamania pogody kolumna zostanie zatrzymana i wszyscy zakładamy odzież ochronną.

Szczegóły na plakacie, a trasa rajdu na mapce

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz