Kwiecień – z prac Zarządu

Pomimo akcesu członków Koła nikt nie wziął udziału w rajdzie organizowanym przez PTTK O/Rzeszów w terminie 31 marca 2019 r. Zarząd Koła zdecydował ponownie wykorzystać formę powiadomień SMS członków o imprezach organizowanych i współorganizowanych przez Koło.

W związku z rozliczeniem sezonu 2018 zwołuje się NWZC PKTR „Leliwa” w dniu 27 kwietnia 2019 po Rajdzie Wiosennym. Miejsce MOSiR Przeworsk o godz. 16.30 – obecność członków Koła jest obowiązkowa.

Zarząd PKTR „Leliwa” otrzymał zapis GPS trasy z rekonesansu Dubieckiego Rajdu Krajoznawczego szlakiem Green Velo. Planowany termin imprezy 3 maja 2019 o godz. 13.00 w Dubiecku. PKTR „Leliwa” jest partnerem i pomaga zabezpieczyć przedmiotową imprezę. Zapraszamy do udziału w tej imprezie rowerowej z atrakcjami.

Wykonano rekonesansy tras rajdów: Wiosenny z MOSiR Przeworsk oraz nasz sztandarowy do Jodłówki. Tak więc weekend pod znakiem aktywności fizycznej, przypominamy 27 kwietnia spotykamy się na Wiosennym a w niedzielę jedziemy z PTTK na forty do Przemyśla. Długi weekend rozpoczniemy tradycyjnie wyjazdem do Jodłówki. Śledźcie posty tam znajdziecie szczegółowe informacje.

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz