Luty – z prac Zarządu

Na podstawie § 34 pkt. 8 Statutu Edycja 2018 Zarząd PKTR „Leliwa” na Posiedzeniu Zarządu w lutym rozpatrzył zgłoszone dodatkowe propozycje rajdów przez podmioty oraz zakwalifikował do Harmonogramu Zamierzeń 2019 – tak więc mamy propozycję dla członków i naszych sympatyków na aktywny wypoczynek od wiosny do późnej jesieni. Przedmiotowy Harmonogram Zamierzeń w 2019 w zakładce „Zamierzenia”.

KR w Protokole nr 3/KR/2018 nie wnosi uwag do Zarządu PKTR „Leliwa” w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2018 r. w obszarze prowadzonej polityki finansowej Koła czyli mamy podstawę do rozliczenia sezonu 2018 pod względem finansowym oraz merytorycznym. Śledźcie komunikaty w sprawie zwołania NWZC PKTR „Leliwa”.

Realizując obowiązek ujęty w § 34 pkt. 9 Statutu Edycja 2018 Zarząd PKTR „Leliwa” wprowadza komunikat dla seniorów celem ujednolicenia systemu zgłoszeń nabycia uprawnień do zwolnienia z obowiązku uiszczania składek członkowskich. Jednocześnie zwracamy uwagę, iż należy przestrzegać procedury związanej z systemem opłat składek członkowskich. Wszystkie informacje w zakładce „Komunikaty”.

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz