Test kamerki Full HD

Kolega zaproponował mi test kamery NordVision 4K Full HD. Zazwyczaj sam wybieram produkt do testu lecz tym razem było inaczej. Kamerka zapisuje w rozdzielczości 4K/2K a nasz plik ma postać MP4. Ponadto może robić zdjęcia podczas kręcenia filmu. Format zdjęć to JPEG. Jak każde takie urządzenie może robić zdjęcia z różną nastawą czasową. Co najważniejsze komunikaty są w języku polskim (można ustawić inny – szeroki wybór). Karta 64 GB współpracuje z tą kamerą – osobiście wstawiłem szybką „32”. To co najważniejsze to można ją wykorzystać jako rejestrator jazdy lecz tutaj uwaga praktyczna trzeba podłączyć do solidnego Power Bank aby zapewnić ciągłość pracy. W aucie wystarczy podłączyć do źródła jakim jest wejście na zapalniczkę i tu polecam Car Charger Hama na dwa wejścia (można podłączyć komórkę oprócz kamerki). Bogaty asortyment uzupełniający pozwala przypiąć kamerkę dosłownie wszędzie np. na kasku rowerowym. Co do nagrywania to nie mam uwag. Droga jak na dłoni a kierowcy nie są już bezkarni wobec rowerzystów. Zauważyłem pewną prawidłowość jak jadę z włączoną kamerką to kierowcy na przeciwnym pasie dziwnie szybko stosują się do przepisów drogowych. Czyli jednym słowem to działa.

Link do sklepu: http://allegro.pl/kamera-sportowa-nordvision-4k-full-hd-wifi-pilot-i7236422229.html#thumb/5

Jeszcze jedna uwaga bardzo szybka dostawa i reakcja na reklamację. Firma szanuje klienta nawet detalistę. Polecam i podaję adres na firmę:

Krzysztof Rydzewski
AsterMedia
Piekarnicza 12A
80-126 Gdansk

Wszystkie parametry plus info o wodoszczelności na stronie do której podałem link. Życzę udanych zakupów oraz zadowolenia z funkcjonowania sprzętu.

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz