Satysfakcja

Zarząd Koła otrzymał pierwszą odpowiedź związaną z systemem planowania imprez w sezonie 2018. Jednak odpowiedź jaką otrzymał Zarząd nie była standardowa, oprócz wymienionego terminu zgłoszonej imprezy otrzymaliśmy kilka ciepły słów z których wynika, iż nasza działalność w zakresie zabezpieczania rajdów jest wysoko oceniana przez inne podmioty.

Pozwólcie, iż zacytuję pismo otrzymane z UM Błażowa:

„W nawiązaniu do pisma  sygn. PKTR/28-1/2017 z 4 listopada 2017 r. zapraszam do udziału w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym organizowanym tradycyjnie w pierwszą niedzielę sierpnia tj. 5.08.2018 r.

Zwracam się również do Państwa z prośbą o pomoc przy organizacji wydarzenia i zabezpieczeniu technicznym imprezy.

Licząc na dalszą owocną współpracę dziękuję za dotychczasowe zaangażowanie wszystkich członków PKTR „Leliwa” którzy w minionych latach wzięli czynny udział w organizowanych Rodzinnych Rajdach Rowerowych służąc uczestnikom fachową pomocą i wsparciem. …”

Teraz sami widzicie, iż nasze Koło posiada wypracowany system zabezpieczenia rajdów który spotyka się ze zrozumieniem i akceptacją innych podmiotów. To zawdzięczacie sobie samym poprzez czynny udział w rajdach. Szczególne podziękowania Zarząd kieruje do członków którzy biorą udział w grupie rekonesansowej trasy rajdu jak również i tych którzy są wyznaczani do LGK RD, na funkcyjnych w kolumnie marszowej (Piloci, Kierunkowi GR) oraz do wszystkich którzy aktywnie jeżdżą pod „flagą” Koła i przyczyniają się do tak wysokiej oceny. Gratulujemy jeszcze raz wam członkom Koła ale nie zapominamy również o naszych sympatykach którzy nas wspierają i niejednokrotnie pomagają zabezpieczać przedmiotowe rajdy.

Dla takich opinii warto jeździć i pomagać innym.

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz