wrzesień

We wrześniu mieliśmy w Kole dwie imprezy: w dniu 23 września PTTK O/Rzeszów organizował imprezę łącząca pieszych, konno i rowerzystów. Pogoda była mało sprzyjająca i tylko były członek Koła i jednocześnie jego sympatyk Pan Macie Nerc reprezentował nasz Stowarzyszenie.

Natomiast 24 września grono członków i sympatyków Koła wzięło udział w imprezie charytatywnej „Rajd dla Hospicjum”. Patronatem honorowym imprezę objął Burmistrz Miasta Przeworska Pan Leszek Kisiel. Przeworscy Patrioci kwestowali na rzecz przeworskiego Hospicjum im. Św. Jadwigi. Koło zabezpieczyło przejazd kolumny marszowej. Inne podmioty również zabezpieczały logistycznie tę imprezę: CRM Sp. z o.o. – karetka wraz z ratownikami, UG Zarzecze – jednostka Straży Pożarnej, KPP w Przeworsku – patrol policji, a organizator rajdu – Hospicjum zapewniło posiłek regeneracyjny dla strudzonych uczestników rajdu. Koło ufundowało batony oraz wodę, które wydano na postoju w m. Opaleniska. Pogoda może troszkę lepsza niż w sobotę ale również nas nie rozpieszczała. Zarząd Koła serdecznie dziękuje wszystkim podmiotom za pomoc. Celem była informacja o placówce oraz wsparcie finansowe. Za ten dar serca również dziękujemy.

Jak było sami zobaczcie na fotografiach:

Tak, sobota rzeczywiście nikogo nie rozpieszczała …

Zaczynamy … Kwesta Na trasie

Nagrody ufundowane przez MTiS w ramach ETS