Zarząd

Prezes – Michał Machaj
Wiceprezes – wakat
Skarbnik – Jerzy Kucha
Członek Zarządu – Katarzyna Skoczylas

Członek Zarządu – Irena Międlar

Komisja Rewizyjna:

Przewodniczący – Adam Weselak
Zastępca przewodniczącego – Robert Machnica
Sekretarz – Andrzej Michna

NGAP:

Przewodniczący/a – Vacat

Sekretarz – Monika Złomko

Członek – Anita Kucza

12 lutego 2011 zmiana na stanowisku wiceprezesa sekretarza
24 lutego 2012 zmiana Zarządu.
24 sierpnia 2012, zmiana na stanowisku prezesa, wiceprezesa oraz przewodniczącego i zastępcy KR
20 lipca 2013 – przyjęcie rezygnacji z funkcji członka zarządu Marcina Szewczyka
22 Luty 2014 – Wybranie nowego zarządu podczas zebrania walnego
22 Listopada 2014 – Wybranie nowego zarządu podczas zebrania walnego
7 luty 2015 – wybranie prezesa, skarbnika oraz nowego składu Komisji Rewizyjnej
28 marca 2015 – wybranie nowego sekretarza Komisji Rewizyjnej
11 sierpnia 2015 – rezygnacja z członkostwa w Kole oraz funkcji członka zarządu Marcina Szewczyka

Komentarze są wyłączone.