Propozycja na sobotę – 20 maja

Zarząd Koła rekomenduje w imieniu organizatora rajdu SP Łańcut Rajd Rowerowy Szlakiem Malowniczych Wzgórz dla członków i sympatyków Koła, którzy nie zdecydowali się na wyjazd z PTTK O/Rzeszów. Szczegóły poniżej:

Starostwo Powiatowe w Łańcucie XXXIII POWIATOWY RAJD ROWEROWY SZLAKIEM MALOWNICZYCH WZGÓRZ  20 maja 2017 r.

9:00     –   Zbiórka uczestników na parkingu przy kościele w Kraczkowej

9:20     –   Odprawa i start na trasę rajdu

9:50     –   Przejazd przez Wysoką do Soniny – krótki postój przy zabytkowym kościele

11:00   –   Odpoczynek oraz zwiedzanie z przewodnikiem Muzeum Polaków Ratujących Żydów im. Rodziny Ulmów w Markowej

12:30   –   Przyjazd do Lipnika, pobyt na terenie ośrodka kolonijno-szkoleniowego pod patronatem Św. Jana Pawła II, konkurs sprawnościowy

14:00   –   Wspinaczka do Husowa

15:00   –   Park im. Franciszka Magrysia w Handzlówce, posiłek regeneracyjny, wręczenie dyplomów i nagród, zakończenie rajdu

Uczestnictwo w formie imiennego wykazu z adresem i datą urodzenia prosimy zgłaszać głównie drogą mailową na adres srodowisko@powiatlancut.pl, bądź tel./fax 17 225 69 64, 607 309 010 (organizator) do dnia 18 maja 2017 r.

Opłatę z tytułu uczestnictwa 5 zł od osoby można uiścić podczas rejestracji (pok. Nr 4 I piętro, ul. Mickiewicza 8 – budynek D Starostwa Powiatowego w Łańcucie )lub na starcie rajdu.

Uczestnicy niepełnoletni mogą jechać pod opieką osoby dorosłej.

Uwaga! Długość trasy ok 40 km, w tym liczne podjazdy