Prace nad Kroniką Koła

Zarząd Koła informuje, iż zakończono pracę nad Kroniką Koła. Autorami Kroniki Przeworskiego Koła Turystyki Rowerowej „Leliwa” Lata 2010-2014 Część I są: Pan Krzysztof Sochacki i Pan Marcin Szewczyk. Trud redakcji Kroniki podjął Pan Marcin Szewczyk, natomiast za adiustację tekstu odpowiedzialny był Pan Błażej Tereszkiewicz pracownik ZAZ Wola Rafałowska. Korekty dokonał Pan Tomasz Nalepa.

Zarząd Koła pragnie podziękować autorom Kroniki oraz zespołowi odpowiadającemu za realizację redakcji Kroniki jak również wszystkim osobom zaangażowanym przy pracach związanych z Kroniką Koła.

Szczególne podziękowania Zarząd Koła kieruje do sponsorów Kroniki. Dzięki wpływom z darowizny celowej można było doprowadzić do końca pomysł i zrealizować ważne przedsięwzięcie w ramach tożsamości lokalnej jakim jest przedmiotowa Kronika Koła.

Sponsorami Kroniki są: Burmistrz Miasta Przeworska oraz firmy – Konstrukcje Aluminiowe PPHU Resalmet Katarzyna Łabudzka; NSB Sport Serwis, Biuro Rachunkowe MB Marta Banaś – Kurylonek, Pasieka Wałczyk, Centrum Ratownictwa Medycznego Sp. z o.o.