Za nami Rajd Ludzi Młodych

12 września 2021 w niedzielne popołudnie zebrał się duża grupa młodzieży ale tez nie brakło najmłodszych fascynatów rowerów. Liczbę tę uzupełnili opiekunowie oraz członkowie RTR i PKTR „Leliwa” którzy pomogli organizatorowi rajdu przy zabezpieczeniu trasy.

Prezes RTR Pan Tomasz Nalepa przypomniał zasady obowiązującego regulaminu rajdu oraz sposób poruszania się kolumny rowerzystów na drogach publicznych. Teraz tylko ustawienie kolumny marszowej, gwizdek i ruszamy ku przygodzie. Trasę zaproponował i wykonał jej rekonesans Członek Zarządu RTR Pan Piotr Łabudzki. Oprócz asfaltu trafiliśmy na szutr i kilka podjazdów na ulicy Potoki w Tyczynie.

Trzeba przyznać, że to już nie pierwszy raz młodzi ludzie jadą w zorganizowanej formie grupy rowerowej i nie było żadnych problemów. Kilka uwag do kierowców którzy w większości stosowali się do komend LGK RD. W ten sposób dotarliśmy na metę gdzie organizator przygotował tradycyjnego grila po czym fotka na pamiatkę i losowanie nagród. Główna nagrodą był rower.

Atmosfera rajdu na zdjęciach:

   

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz