Dar Serca – rajd charytatywny

Zarząd PKTR „Leliwa” zaprasza członków i sympatyków Towarzystwa do udziału w rajdzie charytatywnym – „Dar Serca”. Starujemy w Przemyślu w dniu 4 września 2021 o godz. 12.00, w tym wydarzeniu współorganizatorami są koła rowerowe z Podkarpacia. Zjedzie się więc brać rowerowa w szczytnym celu. Przewidziano dwa postoje w Krasiczynie i Krzywcza. W Krzywcza będziemy mieli przyjemność zwiedzenia Etno Izby uroczyście otwartej 22 sierpnia 2021. Oczywiście z nami będą wolontariusze zbierający do puszek. Tak więc jadąc możemy wesprzeć organizatora w realizacji pomocy osobie jej potrzebującej. Rajd kończy piknik podczas którego organizator przewidział różne atrakcje.

Radio Rzeszów oraz Redakcja Głos znad Sanu będą nam medialnie towarzyszyć. Słuchajcie i czytajcie komunikaty które promują ten rajd. Warto być z nami aby pokazać że łączymy się z osobami potrzebującymi pomocy. Ten gest dla nich dużo znaczy a może zmienić nasze życie.

Nawierzchnia: asfalt, szutr. W Krzywcza grupa rozdzieli się i szosy pojadą w kierunku m. Bachów po asfalcie a MTB zjedzie na szutr. Gdyby pogoda zmieniła się to oczywiście wszyscy pomkniemy po asfalcie.

Szczegóły na plakacie:

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz