250 uczestników w RRR – Błażowa 2021

Kolejny rajd zabezpieczony przez oba stowarzyszenia RTR i PKTR „Leliwa”. Organizator dodatkowo zapewnił asystę Policji i Strazy Pożarnej, dysponował też pojazdem technicznym. Jak co roku (z wyjatkiem 2020) na starcie pojawiło się mnóstwo ludzi. Co najważniejsze całych rodzin bo tradycją tego rajdu jest wspólna zabawa i poznawanie okolic Błażowej. Trzeba przyznać teren nie jest łatwy dla maluchów ale one dzielnie pokonują trasę. Trzeba z młodzieży brać przykład. Pod względem logistycznym organizator perfekcyjnie zaplanował rajd jak również go zorganizował – taka tradycja w Błażowej.

Po kilku km wspinaczki dojechaliśmy na miejsce odpoczynku gdzie poczęstowano nas drożdżówkami świerzo upieczonymi przez lokalną piekarnię i standardowo wydawano wodę mineralną gdyż słońce nam cały czas towarzyszyło. Po krótkiej przerwie ponownie ustawiono kolumne rowerową i ruszyliśmy do drugiego etapu rajdu którego finał zaplanowano w miejscowym parku. Tam rajd został rozwiązany a uczestnicy mogli wziąść udział w przygotowanych atrakcjach.

Należy podkreślić, iż oprócz dobrej zabawy organizator zapewnił losowanie nagród wśród uczestników w tym nagrody głównej roweru. Gratulujemy organizatorowi pomysłu na aktywność dla rodzin, w tym młodzieży.

Atmosfera rajdu na fotkach:

     

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz