Komunikat – Rajd Mohorta Etap 3

Wszyscy uczestnicy rajdu na starcie otrzymają koszulki z pamiątkowym nadrukiem. Dla wytrwałych którzy dojadą do Baszni Dolnej medale oraz losowanie nagród – asortymentów rowerowych które zamówiliśmy w naszym patronackim sklepie NSB Sport Serwis w Rzeszowie.
Etap 3 z Przemyśla do Baszni Dolnej poprowadzi znany podróżnik, rowerzysta i autor bestsellera „Drogi i bezdroża północnego Podkarpacia na rowerze. Przewodnik” Pan Paweł Nowak. Tak więc będzie się działo. Kto nie zapoznał się z tą pasjonującą lekturą ma szanse bo jeszcze kilka egzemplarzy jest dostępnych w NSB Sport Serwis w Rzeszowie przy ulicy Fredry 8. Trasa na mapce:

Techniczne uwagi: ręczniki oraz pościel zapewniona jest w miejscach hotelowych gdzie będziemy nocować. Pierwszy nocleg to Dubiecko, drugi w Przemyślu. Prosimy zabrać bidony. Organizator przewidział miejsca postojowe na trasie przy punktach handlowych. Warto zabrać ze sobą zapasowe dentki, zestaw do naprawy ogumienia, niezbędne klucze – przybornik. Polecamy w tym przypadku sklep NSB Sport Serwis gdzie te niezbędne asortymenty można zakupić przed rajdem.

Przypominamy: startujemy 30 lipca 2021 z placu przy OSW Marina o godz. 12.00 – bądźmy wcześniej aby organizator mógł wydać koszulki. Tak więc do miłego na starcie.

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz