Nowy rajd w Zarzeczu

Zarząd PKTR „Leliwa” został poinformowany pismem o nowej inicjatywie w Gminie Zarzecze. Powiadomił w trybie roboczym o zgłoszonej imprezie w Zarzeczu Zarząd RTR. Wspólnie ustalono wpisanie do Harmonogramu Zamierzeń w Sezonie 2020 przedmiotowego rajdu. Co prawda jeden rajd został odwołany więc w zamian zorganizowano dodatkową imprezę planowaną 21 czerwca br. „Wakacyjny Rajd Rowerowy Szlakiem Gminy Zarzecze”. Organizatorzy przygotowali ciekawą trasę, tak więc kto odwiedził Zarzecze niech nie myśli, że zna wszystkie drogi. Jesteśmy bardzo ciekawi tego przedsięwzięcia, a w szczególności nowej trasy. Zapraszamy więc w imieniu organizatora do uczestnictwa w przedmiotowym rajdzie. Wszystkim uczestnikom życzymy szerokości na trasie rajdu. Trasa oraz szczegóły na plakacie: