V Rowerowy Rajd Ludzi Pracy

Zgodnie z Harmonogramem zamierzeń na 2016 r. członkowie PKTR „Leliwa” zabezpieczali przejazd kolumny marszowej uczestników V Rowerowego Rajdu Ludzi Pracy w Skrzyszowie. Rowerzyści przejechali 53 km malowniczą trasą z dwoma odpoczynkami w m. Pustków oraz Kamionka. Na mecie rajdu uczestników powitał Wójt gminy Ostrów – Pan Piotr Cielec. Chętni mogli rywalizować w strzelaniu z broni pneumatycznej lub sprawdzić się w łucznictwie. Nasi członkowie wypadli pozytywnie w obydwu konkurencjach: Piotr Iwanko otrzymał nagrodę w konkursie łuczniczym a Darek Romanów w strzelaniu z karabinka pneumatycznego.  Świetna atmosfera jak zawsze towarzyszyła wszystkim uczestnikom rajdu. Organizatorzy rajdu podziękowali Kołu za zabezpieczenie przejazdu rowerzystów.