Z prac Zarządu – Mamy nową PBDO

Dobiegły prace nad Polityką Bezpieczeństwa Danych Osobowych PKTR „Leliwa” i właśnie dziś Zarząd przyjął PBDO wraz załącznikami. Nowy dokument jest zgodny z RODO.
Zarząd PKTR „Leliwa” zakwalifikował 2 imprezy we wrześniu, które współorganizujemy z różnymi podmiotami: RH-P z Przeworskimi Patriotami (doplanowano dodatkowy termin na 23 września w ramach ETS), RLP w Skrzyszowie – tutaj razem z RTR dbamy o bezpieczeństwo uczestników. Jak to mówią jak nas widzą tak nas opiszą …
Przed nami zakończenie sezonu, które planujemy wraz z bratnim stowarzyszeniem – RTR w październiku. Aktualnie oczekujemy na odpowiedź Starosty Powiatu Przeworskiego w sprawie Rajdu Kolejkowego. Wszystkie informacje dotyczące poszczególnych imprez zostaną zamieszczone na stronie i fb Koła.