Rodzinny Rajd Rowerowy – 17.09.2016r.

Zapraszamy do wzięcia udziału w planowanym na dzień 17.09.2016r. Rajdzie rowerowym „Rodzinny Rajd Rowerowy”.

1. Rozpoczęcie Rajdu – godz. 830 zbiórka przed Zabytkowym Pałacem w Zarzeczu,
  2. Start rajdu rowerowego – godz. 900 .
  3. Trasa rajdu przebiegać będzie: Zarzecze (Zabytkowy Pałac w Zarzeczu)- Łapajówka- Żurawiczki- Urzejowice- Mała Wolica- Ostrów- Białoboki- Gać- Markowa (ok. 1,5h).

Trasa powrotu: Markowa – Gać- Białoboki – Dębów- Studzian – Przeworsk
( ul. Witosa, ul. Żytnia, ul. Wiejska)- Maćkówka – Żurawiczki – Zalesie- Zarzecze (ok. 1,5h)

1. Osoby zainteresowane prosi się o uzupełnienie karty zgłoszeniowej i przekazanie jej do Dyrektorów Szkół z terenu Gminy Zarzecze lub bezpośrednio do siedziby Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, budynek Urzędu Gminy, pokój 2b do dnia 09.2016r.
  2. Dodatkowe informacje można uzyskać dzwoniąc pod nr tel. 16 640 15 29 od poniedziałku do piątku w godz. od 700 do 1500.

W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych rajd może  zostać przełożony na dzień 24.07.2016r.

Rodzinny Rajd Rowerowy realizowany jest w ramach projektu „Rodzina bez przemocy -lepsza przyszłość” w ramach Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie”.