Zostań dawcą szpiku i komórek macierzystych!

Informujemy, że w niedzielę 12 czerwca 2016 r. zorganizowana zostanie akcja mająca na celu znalezienie Dawcy szpiku i komórek macierzystych dla mieszkańca naszej gminy Zbigniewa Nowaka, który zachorował na białaczkę mielomonocytową. Szansą na powrót do zdrowia dla pana Zbigniewa jest przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od Dawcy niespokrewnionego, którym może się okazać każdy z nas. W ciągu wielu lat pracy zawodowej, na stanowisku dyrektora GOK, pan Zbigniew wspierał swoją działalnością tych, którzy pomocy potrzebowali i sprawiało mu to wiele satysfakcji. Tym razem my również wyciągnijmy pomocną dłoń w kierunku chorych na białaczkę stając się potencjalnymi Dawcami i pamiętając o tym, że dobro powraca.
Rejestracja odbędzie się godzinach 10:00 – 16:00 w Szkole Podstawowej w Błażowej i w Szkole Podstawowej w Futomie. Prosimy o zabranie ze sobą dowodu z numerem PESEL.

Członkowie stowarzyszenia w niedzielę 12 czerwca jadą się zarejestrować dp bazy. Dla chętnych informacja, wyjazd 8 rano spod ratusza. Możliwy dojazd pociągiem do Rzeszowa. Ze stolicy województwa do Błażowej wyruszamy o 10. Więcej informacji o akcji na stronie Gmina Błażowa.