Z kolejką za pan brat

Zarząd Koła informuje, iż Starosta Powiatu Przeworskiego Pan Zbigniew Kiszka objął honorowym patronatem imprezę „Z kolejką za pan brat” planowaną na dzień 22.10.2017 r. Tak jak w latach ubiegłych jest możliwość przejazdu kolejką. Sympatycy i członkowie Koła mogą skorzystać z przejazdu wraz z dziećmi. Osoby chcące się sprawdzić na 50 km trasie jadą na rowerach. Załadunek do kolejki godz. 10.00 stacja wąski tor w Przeworsku. Odjazd kolejki 10.30 z Przeworska. Zaplanowano ognisko, które jest już tradycją tego rajdu. Załadunek w Bachórzu do kolejki godz. 14.30, a zapisy na rajd do do 19.10.2017 r. – proszę podawać swoje dane wraz z numerem telefonu oraz zaznaczyć opcję kolejka lub rower. Szczegóły na plakacie.

Trasa rajdu rowerowego trudna z dużą ilością przewyższeń. Osoby zapisujące się na rajd powinny mieć sprawny rower, kask oraz bidon z suplementami. Dzieci do lat 10 pod opieką rodziców. Młodzież 10-18 lat zgoda rodziców oraz deklaracja posiadania karty rowerowej. Uczestnicy zgłaszający się na rajd rowerowy zobowiązani są do zapoznania się z regulaminem rajdu zamieszczonym stronie Koła.