Z prac Zarządu

Zarząd Koła informuje, iż w grudniu uzyskaliśmy decyzję Starosty Powiatu Przeworskiego w sprawie Statutu Edycja 2017, rozliczono grant pozyskany z UM Przeworsk, otrzymaliśmy odpowiedzi w zakresie współpracy w 2018 od innych podmiotów (proces planowania), wprowadziliśmy Politykę (Zasady) Finansowania w Kole, uregulowano sprawy materiałowe w Kole, otrzymaliśmy propozycję przydzielenia lokalu dla Koła w sołectwie Rozbórz, pozyskaliśmy nowych członków, rozpatrzono wnioski osób w trudnej sytuacji materialnej dotyczące zwolnienia z opłat składek członkowskich.

Czytaj dalej

Termin Konkursu

Zarząd Koła informuje, iż Organizator Konkursu „Mój rower – Mój Trek” przedłużył termin przesyłania odpowiedzi do 30.12.2017 r. do godz. 23.59; zachęcamy więc do wzięcia udziału – warto spróbować swoich sił, a może Ty właśnie zostaniesz laureatem Konkursu.

różne

Zarząd Koła otrzymał informację, iż istnieje możliwość wydzielenia lokalu dla Koła w WDK w Rozborzu. Ponadto otrzymaliśmy propozycję wzięcia udziału w grancie. Spływają odpowiedzi w sprawie planowania. Nasz partner strategiczny NSB Sport Serwis będzie wspierał działalność prozdrowotną i szerzącą kulturę fizyczną. W tym zakresie prowadzony będzie etapowy konkurs z wiedzy rowerowej, którego zakończenie przewiduje się w 2018 r. Zachęcamy więc do wzięcia w nim udziału. Każdy etapowy konkurs jest wliczany do końcowego gdzie główna nagrodą ma być duża niespodzianka. Spróbuj swoich sił a może Ty zostaniesz laureatem głównej nagrody konkursu.

Czytaj dalej

Statut Edycja 2017

Zarząd Koła informuje, iż z dniem 7 grudnia 2017 r. Starosta Powiatu Przeworskiego wydał decyzję o wpisaniu zmian uzgodnionego wcześniej tekstu Statutu Edycja 2017 z Biurem Radców Prawnych SP Przeworsk. Tak więc mamy nową Edycję Statutu którą uczestnicy NWZC PKTR „Leliwa” w dniu 25 listopada 2017 r. przyjęli jednogłośnie. Zarząd Koła będzie w dalszym ciągu pracował nad nowymi propozycjami zmian Statutu Edycja 2017 umożliwiającymi szerszy zakres działania Koła.

Jednocześnie uaktualniono zakładkę „Dokumenty do pobrania”.

Satysfakcja

Zarząd Koła otrzymał pierwszą odpowiedź związaną z systemem planowania imprez w sezonie 2018. Jednak odpowiedź jaką otrzymał Zarząd nie była standardowa, oprócz wymienionego terminu zgłoszonej imprezy otrzymaliśmy kilka ciepły słów z których wynika, iż nasza działalność w zakresie zabezpieczania rajdów jest wysoko oceniana przez inne podmioty. Czytaj dalej

Różne sprawy

Zarząd Koła informuje, iż w związku z podjętymi uchwałami na NWZC PKTR „Leliwa” w dniu 25 listopada br. oraz dokumentami, które były skierowane do Zarządu Koła dokonano aktualizacji zakładek: „Zarząd”; „Kontakt”; „Członkowie”. Ponadto zwracamy uwagę wszystkich chętnych, iż konkurs „Mój rower – Mój Trek” jest już ogłoszony przez NSB Sport Serwis. Pytania konkursowe wraz z regulaminem są dostępne na stronie fb organizatora konkursu. Zachęcamy do udziału i wykazania się wiedzą.

Walne – koniec impasu

Zarząd Koła informuje, iż w dniu 25 listopada br. odbyło się NWZC PKTR „Leliwa” na którym zapadły wiążące decyzje w sprawie przyszłości Koła oraz kierunków współpracy z innymi podmiotami. Obecni członkowie odwołali z funkcji Prezesa Zarządu Pana Stanisława Dawidowicza, dokooptowano do składu Komisji Rewizyjnej Pana Roberta Machnicę, wybrano nowego Prezesa Zarządu którym został Pan Michał Machaj.

Czytaj dalej