Zaproszenie na Piknik Kawaleryjski

Zarząd Koła otrzymał informację o Pikniku Kawaleryjskim który odbędzie się 23 czerwca br. w Stanicy Ułańskiej w Piątkowej koło Dynowa. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy wszystkich członków i sympatyków PKTR „Leliwa” do udziału w tym niezwykłym i podniosłym wydarzeniu. Szczegóły na plakacie:

Czytaj dalej

Z PTTK wokół Przemyśla

Zarząd Koła informuje, iż Sekcja Rowerowa Koła Terenowego nr 32 przy Oddziale PTTK w Rzeszowie zaprasza w dniu 10.06.2018 na Rajd Rowerowy – Przemyśl i okolice
Zbiórka o godz. 7:15 – Dworzec Główny PKP Rzeszów. Wyjazd pociągiem do Przemyśla o godz.7:42. Cena biletu 10,50 zł + 7.00 zł rower.
Trasa wycieczki: Przemyśl – Forty Przemyskie – Przemyśl.
Trasa ok 50 km. Przewidywany powrót pociągiem w godzinach wieczornych.

Każdy uczestnik powinien posiadać:

• sprawny rower,
• kask – OBOWIĄZKOWO !!!
• oświetlenie roweru (przednie i tylne), + elementy odblaskowe (kamizelki),
• podstawowe narzędzia (dętki, łatki), komplet przeciwdeszczowy,
• pieniądze na opłacenie przejazdów,
• ubezpieczenie NNW, dowód tożsamości, ew. leg. PTTK, PTSM,
• wyżywienie na czas imprezy,
Zapewniamy:
• pilotaż wycieczki

UBEZPIECZNIE NNW
Uczestnicy wycieczki OBOWIĄZKOWO muszą posiadać ubezpieczenie NNW.
Członkowie PTTK – z aktualnie opłaconą składką PTTK – są objęciem ubezpieczeniem NNW.
Osoby nie mające opłaconych składek PTTK, przy zapisie będą proszone o okazanie dowodu takiego ubezpieczenia. Brak ubezpieczenia skutkuje odmową uczestnictwa w wycieczce.

Zdjęcie użytkownika Oddział PTTK Rzeszów.

RRRN za nami …

26 maja br. dotarliśmy do Lubaczowa. Po rejestracji jako zabezpieczający rajd zaczęła się dla nas praca a dla innych turystyka rowerowa. Nasi Kierunkowi Grup Rowerowych ustawili się i po podaniu komunikatu dla uczestników rajdu zaczęła się organizować Kolumna Marszowa. Zanim wyruszyliśmy Prezes RTR Pan Tomasz Nalepa udzielił wywiadu. Także  Prezes PKTR „Leliwa” Pan Michał Machaj stanął oko w oko z kamerą telewizyjną.

Czytaj dalej

Sesja Rady Miasta Przeworska

29 maja odbyła się Sesja Rady Miasta Przeworska na którą zaproszone zostały organizacje NGO. Koło reprezentowali Prezes – Pan Michał Machaj oraz Przedstawiciel Koła – Pan Tomasz Nalepa. Każdy z podmiotów przedstawiał wpływ przyznanych środków dotacji na realizację założonych celów. PKTR „Leliwa” zgłosiło projekt grantu na ogłoszony konkurs przez Burmistrza Miasta Przeworska.

Czytaj dalej

Młodzi startują …

Miło zobaczyć młodzików na trasie profesjonalnego wyścigu …

PKTR „Leliwa” zabezpiecza Tuligłowy

Zarząd Koła informuje, iż otrzymaliśmy zaproszenie do uczestnictwa w rowerowym rajdzie pielgrzymkowym do Tuligłów. Jednocześnie jesteśmy partnerami tej imprezy i zabezpieczamy przejazd kolumny marszowej na trasie rajdu (wydarzenie ujęte jest w Harmonogramie Zamierzeń). Start 2 czerwca br. w Zarzeczu koło Przeworska, Zbiórka godz. 8.30 – na terenie Parafi p.w. Św. Michała Archanioła. Można zwiedzić kościół, warto wtedy zwrócić uwagę na chrzcielnicę (podnoszona pokrywa – tylko kilka w Polsce).

Czytaj dalej