ETS – Konkurs Fotograficzny

Zespół ETS – bardzo dziękujemy za zgłoszenie do udziału w konkursie FotoAktywność na najlepsze zdjęcie oddające ideę BeActive, będącą hasłem Europejskiego Tygodnia Sportu.

Uprzejmie informujemy, że fotografia z Państwa wydarzenia znalazła się wśród 25 nagrodzonych zdjęć. Nagrodą w konkursie jest bon w wysokości 500 zł na zakup sprzętu sportowego oraz statuetka.

Jednocześnie będzie nam niezwykle miło gościć Państwa na Gali podsumowującej obchody Europejskiego Tygodnia Sportu w Polsce w 2016 roku.

W trakcie wydarzenia Pan Witold Bańka, Minister Sportu i Turystyki będzie mógł osobiście podziękować Państwu za zaangażowanie w obchody Europejskiego Tygodnia Sportu w Polsce.

Rozdane zostaną także nagrody wszystkim laureatom konkursu FotoAktywność.

Miejsce: PGE Stadion Narodowy, Loża platynowa, poziom 1.

Termin: 30 września 2016 r. godz. 12.00

Zarząd Koła informuje, iż zakwalifikował trzy zdjęcia do przedmiotowego konkursu pochodzące z imprezy zgłoszonej do ETS, którą był „Rajd z Bratkiem”. Fotografie zostały opracowane zgodnie z wymogami organizatora konkursu. Poniżej wysłane fotografie na przedmiotowy konkurs:

Tomasz_Nalepa_01

Tomasz_Nalepa_02

Tomasz_Nalepa_03

URORajd – 2.10.2016 r.

Amatorski urologiczny rajd rowerowy (Przeworsk – Zarzecze) 24 km START 2 października 2016 godzina 12.00 Szpital Rejonowy w Przeworsku Przerwa (13.30-15.30) Zespół Parkowo – Pałacowy w Zarzeczu i z powrotem Dodatkowe bezpłatne atrakcje: Zwiedzanie Pałacu Dzieduszyckich (ok. godz. 14.00), poczęstunek, pokaz pierwszej pomocy, rozdawanie drobnych upominków, konkursy z nagrodami !!! Obowiązują zapisy do 30.09.2016 r. Tel. 16 649 15 57, 572 024 400

Członkowie Koła nie udający się na rajd do Skrzyszowa proszę zapisywać się do organizatora URORajd. Zapisani członkowie Koła proszeni są o pomoc w zabezpieczeniu URORajd-u.

Rajd Szlakiem Przeworskich Winnic – 25.09.2016 r.

Zarząd PKTR „Leliwa” zaprasza na Rajd Szlakiem Przeworskich Winnic w dniu 25 września br. Start: Przeworsk ul. Budowlanych o godz. 10.30, zapisy do dnia 23 września br. prowadzi Członek Honorowy Jerzy Doluk tel. kom.: 601 628 367 Rajd kończy się na terenie Przeworskiej Winnicy (Aleksandrów). Koszt 10 zł – informacja na temat produkcji wina, degustacja. Istnieje możliwość nabycia produktu Winnic Przeworskich.

Szczegóły na plakacie PLAKAT WINNICE

Darowizna

Notatka na marginesie

Zarząd Koła zwraca się do członków i sympatyków z apelem o wpłacanie darowizny finansowej na rzecz Koła celem wydania pierwszego tomu Kroniki Koła. Zarząd podpisze umowę darowizny finansowej z osobami zainteresowanymi takim wsparciem. Jest możliwość odpisania od podatku kwoty darowizny zgodnie z obowiązującym prawem. Koszt wydania Kroniki to około 2500 zł. Czytaj dalej

Zabezpieczanie Biegu Montera

Jak w zeszłym roku członkowie PKTR Leliwa współdziałając z Policją, Strażakami oraz Strażą Miejską i Harcerzami zabezpieczyli Bieg Montera. Dopisała pogoda, atmosfera, uczestnicy biegu i tym razem odnotowaliœmy dużą frekwencję członków Koła. Około 220 biegaczy to duże wyzwanie dla członków zabezpieczających trasę biegu na wyznaczonych 5 odcinkach. Czytaj dalej

Zabezpieczenie X Rodzinnego Rajdu Rowerowego w m. Błażowa

Jak w zeszłym roku członkowie PKTR Leliwa zabezpieczyli X Rodzinny Rajd Rowerowy w m. Błażowa. Dopisała pogoda, atmosfera, uczestnicy rajdu tylko niestety mieliœśmy małą frekwencję członków Koła. Około 160 osób w tym 60 dzieci to duże wyzwanie dla LGK RD jak również funkcyjnych GR. Trasa wiodła malowniczą śœcieżką szlaku Green Velo z miejscowoœci Błażowa do Futomy gdzie zjechaliœmy na odpoczynek do Domu Strażaka w m. Futoma. Czytaj dalej